Ергономичните лупи Ergo V предлагат три различни увеличения в рамките на едно устройство
Dental Academy – Образование на световно ниво в денталната медицина
DENTA PRODUCTS – новият сайт
Темата, която променя посоката - Longevity Dentistry

Технологиите от последно поколение и ергономичните лупи Ergo V

Внедряването на аудио запис, AI стабилизация на изображението и дистанционен контрол на камерата Flamingo, е другият основен акцент на Фейт Вижън през тази година на БУЛДЕНТАЛ

Две ключови иновации предстои да представи на професионалистите Фейт Вижън на наближаващото изложение БУЛДЕНТАЛ. От 13 до 15 май екипът ѝ ще ни запознае с иновативните ергономични лупи Ergo V с регулируемо увеличение, и аудио запис, AI стабилизация на изображението и дистанционен контрол на камерата Flamingo.

„През тази година Admetec Solutions празнува 20 години от създаването си. Като глобален лидер в ергономичните лупи, фирмата създаде първите и единствени в света ергономични лупи с регулируемо увеличение – Ergo V“, информират от Фейт Вижън. Ергономичните лупи предлагат три различни увеличения в рамките на едно устройство. Тази функция е предназначена да отговори на разнообразните нужди на съвременната дентална практика и представлява значителен напредък в денталната оптика. Фейт Вижън е представител на Admetec за България и осигурява пълен сервиз в сферата на очната оптика. 

Още за лупи Ergo V

Въвеждането на патентованите увеличителни очила е насочено към ключово предизвикателство в денталната медицина: осигуряване на оптимална прецизност при различни процедури и гарантиране на комфорт и ефективност на практикуващия лекар.

Променливото увеличение с лупи Ergo V позволява на клиницистите да адаптират това, което виждат в зависимост от поставената задача, подобрявайки видимостта и работния процес, без да е необходимо на променят нещо. Както при предишните дизайни на Admetec, лупите Ergo V дават приоритет на здравето на практикуващия. Включвайки леки материали и ергономичен дизайн, те осигуряват релаксираща позиция, намалявайки напрежението във врата и гърба. Това съответствие с принципите на денталната ергономия подчертава ангажимента на Admetec за подобряване на кондицията и качеството на работа на практикуващия лекар.

Admetec се ползва с доверието на дентални специалисти в повече от 70 страни. Известна със своята отдаденост на иновациите, компанията представи в началото на 2026г. и новата си генерация Призматични дентални лупи, характеризиращи се с изключителна компактност, лекота и прецизна оптика.

Още новости от Фейт Вижън

Другата новост от тази година, която ще представи Фейт Вижън на БУЛДЕНТАЛ 2026 в Интер Експо Център, е внедряването на аудио запис, AI стабилизация на изображението и дистанционен контрол на камерата Flamingo.

В потвърждение на най-високото качество на лупите Admetec, всички те вече се предлагат с 5 години пълна гаранция.

Лупи Ergo V ще бъдат демонстрирани на 60-ото юбилейно издание на формата
Лупи Ergo V ще бъдат демонстрирани на 60-ото юбилейно издание на формата

60-ото юбилейно издание на БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ/ДЕРМА & ЕСТЕТИКА стартира на 13 май