Дентални лупи от последно поколение ще представят участниците в изложението
Кои са шестимата специалисти, които ще се възползват от финансовия ресурс на ExpoLab?
Ново Нордиск е стратегически партньор на „Шифърът на дълголетието“ на 31 май
Започна международното изложение БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ /ДЕРМА & ЕСТЕТИКА 2025

Как да изберем дентални лупи? Отговорът получаваме на 31 май

Събитието на Faith Vision с участието на инж. Христо Благоев, е част от съпътстващата програма на БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ/ДЕРМА & EСТЕТИКА 2025

„Как да изберем дентални лупи?“. Това е темата на едно от събитията в Съпътстващата програма на изложение БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ/ДЕРМА & EСТЕТИКА, което от 29 до 31 май ще се проведе в Интер Експо Център.

Събитието „Как да изберем дентални лупи?“ ще се проведе на 31 май. Организирано от Faith Vision, то ще даде възможност на сцена „Булдентал“ в зала 1 професионалистите да се срещнат с лектора – инж. Христо Благоев., от 13:15 до 14:15 ч.

Дентални лупи от последно поколение

На събитието ще бъдат представени ползите от работата с професионални увеличителни очила-лупи от гледна точка на очното здраве. Инж. Христо Благоев ще опише предимствата и слабостите на различните видове телескопични системи, определящи правилния избор на лупа. Ролята на оптометриста за най-прецизно фиксиране на всички оптични параметри на очилата за използване на пълният им потенциал, също ще е акцент в лекцията. 

Инж. Христо Благоев е оптометрист с 25-годишен опит в ьочната оптика. Работил за представителствата на френската компания Essilor, немската Zeiss, а в момента за офталмологичните стъкла на японската фирма Nikon. С дълъг опит в работата с увеличителни средства за професионалисти и за хора с нарушено зрение.

БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ/ДЕРМА & EСТЕТИКА ще се проведе от 29 до 31 май в Интер Експо Център
БУЛМЕДИКА/БУЛДЕНТАЛ/ДЕРМА & EСТЕТИКА ще се проведе от 29 до 31 май в Интер Експо Център

Дентални лупи: Ergo V – иновация, която подобрява прецизността и комфортa на денталните специалисти

Над 210 компании от медицинския, денталния и дерматологичния сектор се събират в София от 29 май

Бизнес-инкубаторът ExpoLab отваря кръга си за финансиране в медицината и денталната медицина от 29 май

Имплантологията и решенията за стоматологията на днешния ден